Alle producten
-
de vorm van autodelen
-
Plastic Autodelenvorm
-
Automobielinjectievorm
-
het dubbele geschotene injectie vormen
-
het medische injectie vormen
-
Het multiholteinjectie Vormen
-
Elektronikainjectie het Vormen
-
Plastic Vorm op hoge temperatuur
-
Het losschroeven van Vorm
-
Home Appliance Mould
-
Toestelvorm
-
Overmoldingsinjectie het Vormen
-
plastic vormcomponenten
-
StefanWij zijn verheugd geweest om met ERBIWA, en dank samengewerkt te hebben voor uw steunen aan ons elk project. -
RobertHet is zeer aardig om de vormen met higkwaliteit en de superieure dienst, maar gunstige prijs te ontvangen. Wij zullen met u blijven samenwerken voortaan projecten. -
CarlosU bent een dynamisch en krachtig team, heb ik de toekomst van Chinese productie van u allen gezien.
Contactpersoon :
Sam Pang
Telefoonnummer :
+86 (769) 8800 7279-888
zoekwoorden [ car parts mold ] bij elkaar passen 340 producten.
Plastic Injection Mould Auto Parts Mould Geavanceerde injectievormtechnologie voor productie en duurzaamheid van auto-onderdelen
| Moldtype: | Injection Mold |
|---|---|
| Mould Type: | Car Accessories Production Mould |
| Mold Base: | Hasco, DME, LKMor As Customers' Need |
Vaste installatie auto-onderdelen mal auto-accessoires productie mal luchtvracht verzendvoorwaarden duurzame precisie-engineering
| Products Weight: | 1.8kg |
|---|---|
| Certificates: | ISO 9001 & IATF16949 |
| Mould Type: | Car Accessories Production Mould |
ISO 9001 IATF16949 Gecertificeerde autoonderdelen Schimmel met HASCO-schimmelbasis Standard Aanpassing op aanvraag voor productie
| Appliance: | Car Interior Trim |
|---|---|
| Install: | Fixed |
| Moldtype: | Injection Mold |
Aanpassing op aanvraag Autoonderdelen Schimmel Injectie Schimmel Speciale kenmerken Auto reserveonderdeel geschikt voor de automobielindustrie
| Products Weight: | 1.8kg |
|---|---|
| Install: | Fixed |
| Special Features: | Car Spare Part |
Customized Plastic Car Parts Mold with Yudo Runner and 30-90 ShA Hardness
| Brand Of Runner: | Yudo |
|---|---|
| Size Tolerance: | ±0.01Mm |
| Hardness: | 30-90 ShA |
Car Door Position Car Parts Mold with Yudo Runner and DME Mold Base
| Feature: | Smooth And Serviceable |
|---|---|
| Product_Life_Span: | Long-lasting |
| Brand Of Runner: | Yudo |
Vorm van de douane de Plastic Injectie, de Vorm van Autodelen voor Autoverlichtingssysteem
| eigenschappen: | Aantrekkelijk en Duurzaam |
|---|---|
| Deelmateriaal: | PC+ABS-GF30 |
| Groottetolerantie: | +/-0.05mm |
Customized Single-process Mode Car Parts Mold with Yudo Runner and Plastic Material
| Style: | Modern |
|---|---|
| Position: | Car Door |
| Product_Life_Span: | Long-lasting |
Incoe Hete Agent 4 de Holte Opgenomen Vorm van Autodelen
| Productnaam: | Automobielinjectievorm |
|---|---|
| Staal: | 1.2343ESR, 1.2344, 1.2738HH, NAK80, H13, SKD61 |
| Materiaal: | ABS, PC, ASA, PA66 GF30, PC+ABS, POM, PMMA, PP |
MISUMI 2 van de de Agentauto van Holteyudo Hete de Delenvorm IATF16949
| Het gestalte geven van Wijze: | Plastic Injectievorm |
|---|---|
| Product: | Huishoudenproduct |
| Vormbasis: | LKM, DME, HASCO, LKM-Vormbasis |

