Alle producten
-
de vorm van autodelen
-
Plastic Autodelenvorm
-
Automobielinjectievorm
-
het dubbele geschotene injectie vormen
-
het medische injectie vormen
-
Het multiholteinjectie Vormen
-
Elektronikainjectie het Vormen
-
Plastic Vorm op hoge temperatuur
-
Het losschroeven van Vorm
-
Home Appliance Mould
-
Toestelvorm
-
Overmoldingsinjectie het Vormen
-
plastic vormcomponenten
-
StefanWij zijn verheugd geweest om met ERBIWA, en dank samengewerkt te hebben voor uw steunen aan ons elk project. -
RobertHet is zeer aardig om de vormen met higkwaliteit en de superieure dienst, maar gunstige prijs te ontvangen. Wij zullen met u blijven samenwerken voortaan projecten. -
CarlosU bent een dynamisch en krachtig team, heb ik de toekomst van Chinese productie van u allen gezien.
Contactpersoon :
Sam Pang
Telefoonnummer :
+86 (769) 8800 7279-888
zoekwoorden [ car parts mold ] bij elkaar passen 340 producten.
Galvaniseer de Grote Vorm van de Grootte Plastic Injectie voor Automobiel Binnenlandse Delen
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China (vasteland) |
|---|---|
| Materiaal: | ABS |
| Kleur: | Natuurlijk |
Het voordriehoeksautoraam Vormen voor Beter Gezichtsveld en versterkt Stevigheid van Gehele Auto
| Vormmateriaal: | NAK80, S136 (H), 2738, 718&738, ENZ. |
|---|---|
| Holte: | Kies uit |
| Hardheid: | 15-60 HRC |
Automobielinjectievorm, Autoabs Plastic de Vorm100%qc Controle van Autodelen
| Materiaal: | Plastic |
|---|---|
| kleur: | Op maat |
| Maat: | standaard |
Auto Plastic de Injectievorm van de Delen Functionele Grote Grootte met de Hete Agent van YUDO
| eigenschappen: | Aantrekkelijk en Duurzaam |
|---|---|
| Groottetolerantie: | +/-0.05mm |
| Kwaliteitscontrole: | Geïnspecteerd en Opnieuw bevestigd vóór Verzending |
Hoog Hardheidstraliewerk die de Zwarte Lampekap van de Automist voor Audi A3/A4/A6L/Q5 vormen
| Vormmateriaal: | NAK80, S136 (H), 2738, 718&738, ENZ. |
|---|---|
| Holte: | Enig of Multi |
| Hardheid: | 15-60 HRC |
ABS de Autodelen vormen Duurzame Autokophouder met Milieuvriendelijk Materiaal
| Deelmateriaal: | PC + ABS |
|---|---|
| Maximumgewicht: | 0.5kg |
| Deelgrootte: | standaard |
Van de het Systeemauto van de douane Autoverlichting de Delenvorm, Koplamp Vormende Delen
| Functies: | Aantrekkelijk en Duurzaam |
|---|---|
| Materiaal: | PC |
| Verwerkingsnauwkeurigheid: | 0.005mm |
±0.01Mm Size Tolerance Automotive Parts Mould Practical And Durable for Optimal Performance
| Hardness: | 30-90 ShA |
|---|---|
| Steel Brand: | Groditz, Buderus, LKM, ASSAB |
| Combination Type: | Single-process Mode |
De Vorm van de de Holteinjectie van HASCO Standard 2 voor Plastic Autodelen
| Verpakking Details: | Normale Houten Gevallen |
|---|---|
| Levertijd: | 4 ~8 weken |
| Betalingscondities: | T/T, L/C, D/A, D/P |

