Alle producten
-
de vorm van autodelen
-
Plastic Autodelenvorm
-
Automobielinjectievorm
-
het dubbele geschotene injectie vormen
-
het medische injectie vormen
-
Het multiholteinjectie Vormen
-
Elektronikainjectie het Vormen
-
Plastic Vorm op hoge temperatuur
-
Het losschroeven van Vorm
-
Home Appliance Mould
-
Toestelvorm
-
Overmoldingsinjectie het Vormen
-
plastic vormcomponenten
-
StefanWij zijn verheugd geweest om met ERBIWA, en dank samengewerkt te hebben voor uw steunen aan ons elk project. -
RobertHet is zeer aardig om de vormen met higkwaliteit en de superieure dienst, maar gunstige prijs te ontvangen. Wij zullen met u blijven samenwerken voortaan projecten. -
CarlosU bent een dynamisch en krachtig team, heb ik de toekomst van Chinese productie van u allen gezien.
Contactpersoon :
Sam Pang
Telefoonnummer :
+86 (769) 8800 7279-888
zoekwoorden [ car parts mold ] bij elkaar passen 340 producten.
ERBIWA Mould - High Precision ABS Plastic Shell Injection Mould voor P20 stalen strijkijzers
| Kwaliteitscontrole: | Geïnspecteerd en Opnieuw bevestigd vóór Verzending |
|---|---|
| Vormagent: | Koude agent en Hete agent |
| Grondstof voor de productie van kunststof: | PP, PA6, PLA, ABS, PE, PC, POM, PVC, PET, PS, TPE/TPR, enz. |
Innovatieve technologie en klassiek design - Op maat gemaakte kunststofvormen voor BMW-emblemen, die de geest van het merk erven
| Hoofdproces: | CNC,EDM.draad-elektrode snijden,graafwerk, draaibank, oppervlaktebehandeling, montage, proefopname |
|---|---|
| Kwaliteitsborging: | ISO 9001; IATF 16949 |
| Productcategorie: | Elektronikainjectie het Vormen |
Automobiel de Vormnauwkeurigheid +/-0.005mm van de Gids Lichte Plastic Autolamp
| Verwerkingsnauwkeurigheid: | +/-0.005mm |
|---|---|
| Deelmateriaal: | PMMA |
| Eigenschappen: | Aantrekkelijk en Duurzaam |
EDM Plastic Injectie Medische Spuit, DME 48 Holtenvorm
| Functies: | Aantrekkelijk en Duurzaam |
|---|---|
| Gedeeltelijk materiaal: | PC+ABS-GF30 |
| Grootte Tolerantie: | +/- 0,05 mm |
De toekomst groener maken: de weg naar duurzame productie van groene plastic injectievormen
| Kenmerken: | Aantrekkelijk en Duurzaam |
|---|---|
| Afmetingstolerantie: | +/- 0,05 mm |
| Kwaliteitscontrole: | Geïnspecteerd en Opnieuw bevestigd vóór Verzending |
De Vorm van de elektronikaschakelaar met Transparantie en Duurzaamheid en Lage Weerstand
| Mal materiaal: | NAK80, S136 (H), 2738, 718&738, ENZ. |
|---|---|
| Holte: | multi- |
| Hardheid: | 15-60 HRC |
Waterdichte Auto Elektronische Schakelaaradapter met Hete/Koude Agent
| Mal materiaal: | Staal |
|---|---|
| Productmateriaal: | PE |
| Vormnorm: | LKM, HASCO, DME of Uw Verzoek |
De aangepaste Schakelaars van de Stop Automobiel Elektrodraad met Hittebestendigheid en Waterdicht
| Type: | elektronische schakelaar |
|---|---|
| Productfunctie: | Verbind verschillende draden |
| Mal materiaal: | Staal |
7 de Elektroschakelaar van het naaldelektrocardiogram voor Universele Hart Elektrolijn
| Type: | elektronische schakelaar |
|---|---|
| Productfunctie: | Verbind verschillende draden |
| Mal materiaal: | Staal |
De vrouwelijke Elektroschakelaars Hoge Precisie en Weinig Gewicht voor verbinden Draden
| Type: | elektronische schakelaar |
|---|---|
| Productfunctie: | Verbind verschillende draden |
| Mal materiaal: | Staal |

