Alle producten
-
de vorm van autodelen
-
Plastic Autodelenvorm
-
Automobielinjectievorm
-
het dubbele geschotene injectie vormen
-
het medische injectie vormen
-
Het multiholteinjectie Vormen
-
Elektronikainjectie het Vormen
-
Plastic Vorm op hoge temperatuur
-
Het losschroeven van Vorm
-
Home Appliance Mould
-
Toestelvorm
-
Overmoldingsinjectie het Vormen
-
plastic vormcomponenten
-
StefanWij zijn verheugd geweest om met ERBIWA, en dank samengewerkt te hebben voor uw steunen aan ons elk project. -
RobertHet is zeer aardig om de vormen met higkwaliteit en de superieure dienst, maar gunstige prijs te ontvangen. Wij zullen met u blijven samenwerken voortaan projecten. -
CarlosU bent een dynamisch en krachtig team, heb ik de toekomst van Chinese productie van u allen gezien.
Contactpersoon :
Sam Pang
Telefoonnummer :
+86 (769) 8800 7279-888
zoekwoorden [ car parts mold ] bij elkaar passen 340 producten.
Precision Automotive Parts Mould with ±0.01Mm Size Tolerance and Top- ASSAB Steel
| Mold Base: | DME |
|---|---|
| Steel Brand: | Groditz, Buderus, LKM, ASSAB |
| Position: | Car Door |
Plastic de Injectievorm van HASCO 1.2343ESR PA6 GF30 voor Consoledelen
| Product: | Voertuigvorm, Consoledelen |
|---|---|
| Het gestalte geven van Wijze: | Plastic Injectievorm |
| Staal: | 1.2343ESR |
Enige of Multi de Delenvorm van de Holteauto voor Airconditioning, Auto Binnenlandse Versieringsdelen
| Productmateriaal: | Plastic |
|---|---|
| Vormtype: | De Vorm van het voertuig |
| Vormbasis: | Hasco, DME, LKMor als behoefte van klanten |
De de Autodelen van Audi Q5 vormen Elegant de Dekkings Dag Lopend Licht van de Verschijningsmistlamp
| Q5-jaar:: | 2014,2011,2013,2010,2012 |
|---|---|
| Bijzondere kenmerken: | DRL |
| Productengewicht:: | 1.8kg |
+/- 0.05mm Vorm van de Tolerantie de Automobielinjectie voor de Delen van het Autotraliewerk
| eigenschappen: | Aantrekkelijk en Duurzaam |
|---|---|
| Groottetolerantie: | +/-0.05mm |
| Kwaliteitscontrole: | Geïnspecteerd en Opnieuw bevestigd vóór Verzending |
Voorbumper van Hasco de Autodelen, de Vorm GF30 van het Autotraliewerk
| Functies: | Aantrekkelijk en Duurzaam |
|---|---|
| Gedeeltelijk materiaal: | PC+ABS-GF30 |
| Groottetolerantie: | +/- 0,05 mm |
Van de de Vorm Plastic Auto van de douane Auto Binnenlandse Versiering het Vervangstukvorm, Autodelenvorm
| Materiaal: | Plastiek |
|---|---|
| Kleur: | Aangepast |
| Grootte: | Norm |
+/- 0.05mm Vorm van de Tolerantie de Automobielinjectie voor de Delen van het Autotraliewerk
| Eigenschappen: | Aantrekkelijk en Duurzaam |
|---|---|
| Groottetolerantie: | +/- 0,05 mm |
| Kwaliteitscontrole: | Geïnspecteerd en Opnieuw bevestigd vóór Verzending |
Het hoge de Bumper van de Hardheidsauto Vormen voor Bruine Exterier Fenderguard/hieronder Voorzijde
| Type: | autobumper |
|---|---|
| Onderdeel: | 100% pasvorm |
| Voorwaarde: | Volledige Vers |
Nissan-van de de Vervangstukkenauto van de Auto Binnenlandse Vormende Versiering Auto Schokbestendige Zwarte Rubber de Steunkop
| Materiaal: | Rubber |
|---|---|
| kleur: | Black |
| Maat: | standaard |

