Alle producten
-
de vorm van autodelen
-
Plastic Autodelenvorm
-
Automobielinjectievorm
-
het dubbele geschotene injectie vormen
-
het medische injectie vormen
-
Het multiholteinjectie Vormen
-
Elektronikainjectie het Vormen
-
Plastic Vorm op hoge temperatuur
-
Het losschroeven van Vorm
-
Home Appliance Mould
-
Toestelvorm
-
Overmoldingsinjectie het Vormen
-
plastic vormcomponenten
-
StefanWij zijn verheugd geweest om met ERBIWA, en dank samengewerkt te hebben voor uw steunen aan ons elk project. -
RobertHet is zeer aardig om de vormen met higkwaliteit en de superieure dienst, maar gunstige prijs te ontvangen. Wij zullen met u blijven samenwerken voortaan projecten. -
CarlosU bent een dynamisch en krachtig team, heb ik de toekomst van Chinese productie van u allen gezien.
Contactpersoon :
Sam Pang
Telefoonnummer :
+86 (769) 8800 7279-888
zoekwoorden [ car parts mold ] bij elkaar passen 340 producten.
De plastic Delen van de Injectieauto vormen Zwarte Duurzame Autovervangstukken voor Autocomité
| Productmateriaal: | ABS, PC, PVC, ABS+PC, PP |
|---|---|
| Vormtype: | De Vorm van het voertuig |
| Vormbasis: | Hasco, DME, LKMor als behoefte van klanten |
De Vorm het Rubberinjectie van autodelen Vormen voor van de het Centrumconsole van de Auto Binnenlandse Versiering van de de Kophouder Dubbele het Stootkussenmat
| grondstof: | Rubber |
|---|---|
| Groottetolerantie: | ±0.01mm |
| Functies: | Aantrekkelijk, Praktisch en Comfortabel |
Op maat gemaakte injectievorm van kunststof, auto-onderdelen vorm voor auto-verlichtingssysteem
| Kenmerken: | Aantrekkelijk en Duurzaam |
|---|---|
| Onderdeelmateriaal: | PC+ABS-GF30 |
| Afmetingstolerantie: | +/- 0,05 mm |
De Delenvorm van de douaneauto, de Plastic Autovervangstukken van Injectievormen voor Lucht Voorwaardelijke Toebehoren
| Productmateriaal: | ABS, PC, PVC, ABS+PC, PP |
|---|---|
| Vormtype: | De Vorm van het voertuig |
| Vormbasis: | Hasco, DME, LKMor als behoefte van klanten |
Van de LEIDENE van de de Delenvorm van de rechthoekauto de Binnen Plastic Schaduwen en de Dekking Lezingslamp met Transparantie
| Materiaal: | Staal |
|---|---|
| Productmateriaal: | PP |
| Vorm: | Rechthoek |
Auto-onderdeel Auto-onderdelen Gietvorm met LKMor Vormbasis, op maat gemaakt voor automotive gieten en voertuigonderdelen
| Moldtype: | Injection Mold |
|---|---|
| Appliance: | Car Interior Trim |
| Shaping Mode: | Plastic Injection Mould |
Auto luchtbuis frame automotive gegoten onderdelen Luchtvracht verzending Duurzame oplossingen voor automotive industrie toepassingen
| Mold Base: | Hasco, DME, LKMor As Customers' Need |
|---|---|
| Products Weight: | 1.8kg |
| Mouldbase Standard: | DME, HASCO, LKM |
OEM de Vormhasco Norm van Autodelen voor de Duurzame Dekking van de Luchtzuiveringstoestelopname
| grondstof: | PP + TD30 |
|---|---|
| Deelnaam: | De Opnamedekking van de autolucht |
| Deelgrootte: | standaard |
Auto Transparante de Delenvorm van de Gids Lichte Auto, Injectie het Vormen Autodelen
| Groottetolerantie: | +/-0.005mm |
|---|---|
| Deelmateriaal: | PC |
| Functies: | Aantrekkelijk en Duurzaam |
Plastic de Injectievorm van HASCO PA6 GF30 voor de Delen van de Autoconsole
| Product: | Voertuigvorm, Consoledelen |
|---|---|
| Het gestalte geven van Wijze: | Plastic Injectievorm |
| Staal: | 1.2343ESR |

