Alle producten
-
de vorm van autodelen
-
Plastic Autodelenvorm
-
Automobielinjectievorm
-
het dubbele geschotene injectie vormen
-
het medische injectie vormen
-
Het multiholteinjectie Vormen
-
Elektronikainjectie het Vormen
-
Plastic Vorm op hoge temperatuur
-
Het losschroeven van Vorm
-
Home Appliance Mould
-
Toestelvorm
-
Overmoldingsinjectie het Vormen
-
plastic vormcomponenten
-
StefanWij zijn verheugd geweest om met ERBIWA, en dank samengewerkt te hebben voor uw steunen aan ons elk project. -
RobertHet is zeer aardig om de vormen met higkwaliteit en de superieure dienst, maar gunstige prijs te ontvangen. Wij zullen met u blijven samenwerken voortaan projecten. -
CarlosU bent een dynamisch en krachtig team, heb ik de toekomst van Chinese productie van u allen gezien.
Contactpersoon :
Sam Pang
Telefoonnummer :
+86 (769) 8800 7279-888
zoekwoorden [ car parts mold ] bij elkaar passen 340 producten.
Zwart de Bumperafgietsel van de Kleurenauto voor Binnensteun/Stent, Bumperinjectie het Vormen
| Productmateriaal: | ABS |
|---|---|
| Mal materiaal: | Staal |
| Loper: | Hete Agent of Koude Agent |
Vorm van douane de Plastic Delen voor Auto de Deurversiering van de Netwerkspreker met Hoge Glanslaag
| Materiaal: | PC+ABS 10GF, Hout, PUR en Aluminium |
|---|---|
| Gewicht: | Rond 200G |
| Productgrootte: | Norm |
PC + ABS 2K het Autoinjectie Vormen/Auto Hoofdlens met UREN Hete Agent
| Eigenschappen: | Aantrekkelijk en Duurzaam |
|---|---|
| Materiaal: | PC+ABS |
| Verwerkingsnauwkeurigheid: | 0.005mm |
Automobielkoplampinjectie het Vormen Delen IATF16949 Certificaat
| Functies: | Aantrekkelijk en Duurzaam |
|---|---|
| Materiaal: | PC + ABS |
| Verwerkingsnauwkeurigheid: | 0.005mm |
IATF16949 goedgekeurde Auto Vormende Delen die door Autolamp/Autohuisvestingsvorm worden gemaakt
| Functies: | Aantrekkelijk en Duurzaam |
|---|---|
| Materiaal: | PC |
| Verwerkingsnauwkeurigheid: | 0.005mm |
Auto Air Tube Frame Injection Mould Automotive Parts Mould Custom Mould Engineering Productie van automobielonderdelen
| Special Features: | Car Spare Part |
|---|---|
| Shaping Mode: | Plastic Injection Mould |
| Part Name: | Auto Air Tube Frame |
De hete/Koude Vorm van de Agent Automobielinjectie voor de Auto Achterdekking van Consoledelen
| Deelmateriaal: | PC + ABS |
|---|---|
| Groottetolerantie: | +/-0.01mm |
| Gebruik voor: | De auto Achterdekking van Consoledelen |
Vorm van de de Basis Automobielinjectie van de Hasco de Standaardvorm voor Auto Centrale Comité Basis
| Deelmateriaal: | Pp-TD20 |
|---|---|
| productgrootte: | Hang van de Eisen van de Klant af |
| Toepassing: | Het Centrumcomité van autodelen Basis |
Onderzoek en herbevestiging vóór verzending van auto-onderdelen
| Mould Base Standard: | Hasco, Dme, Meusburger, Futaba, Lkm, Etc |
|---|---|
| Mold runner: | Cold runner and hot runner |
| Month Production: | 50 sets per month |
Van de Auto Binnenlandse Delen van de douane Autoversiering Vormende de Injectievorm voor de Dekking van het de Bestuurdersluchtkussen van Nissan Micra120
| Productmateriaal: | Plastic |
|---|---|
| kleur: | Op maat |
| Maat: | standaard |

