Alle producten
-
de vorm van autodelen
-
Plastic Autodelenvorm
-
Automobielinjectievorm
-
het dubbele geschotene injectie vormen
-
het medische injectie vormen
-
Het multiholteinjectie Vormen
-
Elektronikainjectie het Vormen
-
Plastic Vorm op hoge temperatuur
-
Het losschroeven van Vorm
-
Home Appliance Mould
-
Toestelvorm
-
Overmoldingsinjectie het Vormen
-
plastic vormcomponenten
-
StefanWij zijn verheugd geweest om met ERBIWA, en dank samengewerkt te hebben voor uw steunen aan ons elk project. -
RobertHet is zeer aardig om de vormen met higkwaliteit en de superieure dienst, maar gunstige prijs te ontvangen. Wij zullen met u blijven samenwerken voortaan projecten. -
CarlosU bent een dynamisch en krachtig team, heb ik de toekomst van Chinese productie van u allen gezien.
Contactpersoon :
Sam Pang
Telefoonnummer :
+86 (769) 8800 7279-888
zoekwoorden [ car parts mold ] bij elkaar passen 340 producten.
De zwarte Auto van de Autotoebehoren van de Vervangstukkendouane Vormen van de de Versieringsinjectie Plastic Buiten
| Materiaal: | PC + ABS |
|---|---|
| kleur: | Black |
| Maat: | standaard |
Het Auto de Versiering van de asauto Vormen voor Binnenhuisarchitectuurcomponenten met Multiholte
| Materiaal: | Houten |
|---|---|
| Kleur: | Bruin |
| Plaats: | Auto Interier |
Customed Automobielvorm, Zwarte Duurzame Autovervangstukken voor Autoachteruitkijkspiegel
| Productmateriaal: | ABS, PC, PVC, ABS+PC, PP |
|---|---|
| Vormtype: | De Vorm van het voertuig |
| Vormbasis: | Hasco, DME, LKMor als behoefte van klanten |
Automobiel van de het Centrumconsole van de Injectievorm Auto het Ventilator Achtercomité Delen
| Deelmateriaal: | PP-PE TD20 |
|---|---|
| Deelgrootte: | Aangepast |
| Merknaam: | Volkswagen |
Vorm van de precisie de Plastic Injectie, Zwarte Automobiel Binnenlandse Componenten
| Modus vormgeven: | kunststof spuitgiet |
|---|---|
| Vormtype: | De productievorm van autotoebehoren |
| Sprue Poort: | Hete Agent, Koude Agent |
De aantrekkelijke Gevormde Producten van IATF16949 Plastiek voor Houten Auto Binnenlandse Delen
| Functies: | Aantrekkelijk en Duurzaam |
|---|---|
| Deelmateriaal: | PC+ABS-GF30 |
| Groottetolerantie: | +/-0.05MM |
HASCO hoge temperatuur plastic vorm 1.2343ESR staalmateriaal 10 mm dikte
| Materiaal: | buikspieren |
|---|---|
| Dikte: | 1-10 mm |
| Holteaantal: | 1*4 |
Auto Binnenlandse van de de Asauto van Versieringsdelen de Decoratiecomponenten van Acessories Binnenlandse voor Audi A4L/Q5
| Materiaal: | Houten |
|---|---|
| Kleur: | Bruin/Kleurrijk |
| Gewicht: | 300g |
Vrij Grote Lagere Front Bumper Molding With High-Hardheid voor Bescherming
| Vormmateriaal: | NAK80, S136 (H), 2738, 718&738, ENZ. |
|---|---|
| Hardheid: | 15-60 HRC |
| Vormbasis: | LKM, HASCO, DME of Uw Verzoek |
Precisie het Plastic Injectie Vormen voor Auto die Proper van de de Consoleopslag van het Armsteuncentrum van de de Dooshouder de Handschoendienblad stouwen
| grondstof: | PP + EPDM-T20 |
|---|---|
| Diepte: | 192mm |
| Toepassing: | Van de het Centrumconsole van de autoarmsteun de Opslagdoos |

