Alle producten
-
de vorm van autodelen
-
Plastic Autodelenvorm
-
Automobielinjectievorm
-
het dubbele geschotene injectie vormen
-
het medische injectie vormen
-
Het multiholteinjectie Vormen
-
Elektronikainjectie het Vormen
-
Plastic Vorm op hoge temperatuur
-
Het losschroeven van Vorm
-
Home Appliance Mould
-
Toestelvorm
-
Overmoldingsinjectie het Vormen
-
plastic vormcomponenten
-
StefanWij zijn verheugd geweest om met ERBIWA, en dank samengewerkt te hebben voor uw steunen aan ons elk project. -
RobertHet is zeer aardig om de vormen met higkwaliteit en de superieure dienst, maar gunstige prijs te ontvangen. Wij zullen met u blijven samenwerken voortaan projecten. -
CarlosU bent een dynamisch en krachtig team, heb ik de toekomst van Chinese productie van u allen gezien.
Contactpersoon :
Sam Pang
Telefoonnummer :
+86 (769) 8800 7279-888
zoekwoorden [ car parts mold ] bij elkaar passen 340 producten.
De Vormdelen van de staalschakelaar/Auto ElektrodieDraadschakelaar aan Koolstof worden toegevoegd
| Type: | elektronische schakelaar |
|---|---|
| Productfunctie: | Verbind verschillende draden |
| Mal materiaal: | Staal |
De hittebestendige Aangepaste Ketel van het de Producten Plastic Water van het Injectieafgietsel
| Type: | Stofzuiger voor auto |
|---|---|
| Productfunctie: | Nat - en - droog |
| Mal materiaal: | Staal |
De rubber Optische Delen van de Klemvezel voor Earloop in Optische Vezelmededeling
| Type: | Reeksvorm |
|---|---|
| Productfunctie: | Verbind verschillende draden |
| Mal materiaal: | Staal |
Aangepaste Automobiel het Stempelen Matrijzen, het Progressieve Bosseleren van de Ponsenvorm
| Modus vormgeven: | stempelen sterven |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminiumblad en Houten Spaander |
| Maat: | Op maat |
De Vormdelen van de precisieschakelaar, Abs het Plastic Injectie Vormen met Metaal/Kopertussenvoegsel
| Functies: | Duurzaam |
|---|---|
| Materiaal: | PC + ABS |
| Groottetolerantie: | ± 0.05mm |
IATF16949 gediplomeerde Injectievorm voor Automobielverlichtingssysteem/Autolens
| Eigenschappen: | Aantrekkelijk en Duurzaam |
|---|---|
| Materiaal: | PC+ABS-GF30 |
| Groottetolerantie: | ± 0.05mm |
Plastic Automobielinjectievorm voor de Auto Lichte Huisvesting van de Reflectorlamp
| Eigenschappen: | Glanzend en Duurzaam |
|---|---|
| Materiaal: | PC+ABS |
| Groottetolerantie: | ± 0.05mm |
Duurzame Autokoplamp/Auto Transparante die Lens door Dubbele Injectievorm wordt gemaakt
| Eigenschappen: | Aantrekkelijk en Duurzaam |
|---|---|
| Materiaal: | PC |
| Verwerkingsnauwkeurigheid: | 0.005mm |
De duurzame Automobiel Plastic Vorm, As 5 bewerkte Auto Hoofdlamp/Autolens machinaal
| Eigenschappen: | Aantrekkelijk en Duurzaam |
|---|---|
| Materiaal: | PC+ABS |
| Verwerkingsnauwkeurigheid: | 0.005mm |
Custom White Gear Plastic Mould: professionele vervaardiging, fijn ontwerp
| Kwaliteitscontrole: | Geïnspecteerd en Opnieuw bevestigd vóór Verzending |
|---|---|
| Vormagent: | Koude agent en Hete agent |
| Grondstof voor de productie van kunststof: | PP, PA6, PLA, ABS, PE, PC, POM, PVC, PET, PS, TPE/TPR, enz. |

