Alle producten
-
de vorm van autodelen
-
Plastic Autodelenvorm
-
Automobielinjectievorm
-
het dubbele geschotene injectie vormen
-
het medische injectie vormen
-
Het multiholteinjectie Vormen
-
Elektronikainjectie het Vormen
-
Plastic Vorm op hoge temperatuur
-
Het losschroeven van Vorm
-
Home Appliance Mould
-
Toestelvorm
-
Overmoldingsinjectie het Vormen
-
plastic vormcomponenten
-
StefanWij zijn verheugd geweest om met ERBIWA, en dank samengewerkt te hebben voor uw steunen aan ons elk project. -
RobertHet is zeer aardig om de vormen met higkwaliteit en de superieure dienst, maar gunstige prijs te ontvangen. Wij zullen met u blijven samenwerken voortaan projecten. -
CarlosU bent een dynamisch en krachtig team, heb ik de toekomst van Chinese productie van u allen gezien.
Contactpersoon :
Sam Pang
Telefoonnummer :
+86 (769) 8800 7279-888
zoekwoorden [ car parts mold ] bij elkaar passen 340 producten.
De functionele Grote Plastic Autolichaamsdelen van de Groottevorm met de Hete Agent van YUDO
| eigenschappen: | Aantrekkelijk en Duurzaam |
|---|---|
| Groottetolerantie: | +/-0.05mm |
| Kwaliteitscontrole: | Geïnspecteerd en Opnieuw bevestigd vóór Verzending |
ODM Proefbuisvorm met schroefdeksel, onderbuisvorm PA6 plastic materiaal
| Kenmerken: | Aantrekkelijk en Duurzaam |
|---|---|
| Onderdeelmateriaal: | PC+ABS-GF30 |
| Afmetingstolerantie: | +/- 0,05 mm |
GF30 Eenmalige medische onderdelen Vorm, spuitapparatuur Injectievorm IATF 16949
| Kenmerken: | Aantrekkelijk en Duurzaam |
|---|---|
| Onderdeelmateriaal: | PC+ABS-GF30 |
| Afmetingstolerantie: | +/- 0,05 mm |
ISO 9001 Automobiel Auto Binnenlandse de Versieringsvervangstukken van de Injectievorm met Materiaal pp-GF20
| Deelmateriaal: | Pp-GF20 |
|---|---|
| Productiegrootte: | standaard |
| Gebruik voor: | Auto Binnenlandse Decoratieve Delen |
De enige of Multi van de Vormrelatieve vochtigheid van de Holte Automobielinjectie Dekking van de de Pijler Lagere Versiering/van links B
| Deelmateriaal: | PP+20% TALK |
|---|---|
| Groottetolerantie: | +/-0.01mm |
| Gebruik voor: | Lagere de Versieringsdekking van de autob Pijler |
De Vorm van de de Hoge Precisieinjectie van pp T40 voor Automobielhuisvesting/Autoverlichtingssysteem
| Productmateriaal: | PP+T40 |
|---|---|
| Productgrootte: | Aangepast |
| Toepassing: | Autolamphuisvesting |
OEM Plastic Autodelenvorm voor van de Hoofd LEIDENE de Lichte/Auto Voorhuisvesting Steunlamp
| Vormmateriaal: | NAK80, S136 (H), 2738, 718&738, ENZ. |
|---|---|
| Holte: | Stevige Holte en Kerntussenvoegsels |
| Hardheid: | 15-60 HRC |
Injectie het Vormen Autodelen PA6 GF35 Materiaal voor de AutoBuis van de Luchtzuiveringstoestelopname
| Productmateriaal: | PA66-GF35 |
|---|---|
| Product Maat: | Op maat |
| Toepassing: | De Buis van de het Luchtzuiveringstoestelopname van BMW |
Multiholte Super Autoversiering die Kleurrijke Plastic het Afgietselversiering vormen van de Injectieauto
| Materiaal: | ABS/PP/PS/PE/PVC/PA6/PA66 |
|---|---|
| het vormen van vorm: | kunststof spuitgiet |
| Maat: | De norm past aan |
Hete Agent/Koude Agent Automobielversiering die Houten Gevallen of Kartonspakket vormen
| Materiaal: | ABS/PP/PS/PE/PVC/PA6/PA66 |
|---|---|
| het vormen van vorm: | kunststof spuitgiet |
| Maat: | De norm past aan |

